لشکر خوبان

لشکر خوبان

در کتابخانه الکترونیک انتشارات سوره مهر انجام می شود

فروش اینترنتی «لشکر خوبان» و دریافت نسخه الکترونیک

کتاب «لشکر خوبان» که شرحی از خاطرات مهدی قلی رضایی، رزمنده نیروهای اطلاعات عملیات و هم رزم شهید مهدی باکری است، به صورت الکترونیک به فروش می رسد.

به گزارش نوید شاهد کتاب «لشکر خوبان» خاطرات مهدی‌قلی‌ رضایی به قلم معصومه سپهری در کتابخانه الکترونیک انتشارات سوره مهر قابل خرید است. نسخه الکترونیک این کتاب را می‌توانید از نشانی http://sooremehr.avaabook.com/site/view/1226554327 دریافت کنید.

 این کتاب، نوشته معصومه سپهری است که خاطرات نور‌الدین عافی هم در کتاب «نورالدین پسر ایران» به قلم او منتشر شده بود. «لشکر خوبان» تاکنون به چاپ نهم رسیده و جایزه ربع قرن کتاب دفاع مقدس را نیز به خود اختصاص داده‌ است.

مقام معظم رهبری به تازگی در یادداشتی بر این کتاب از نویسنده و راوی آن قدردانی کرده‌اند و فرموده‌اند: «این نیز بخشی از آن تصویر عظیم و باشکوهی است که ما همواره آن را از دور دیده و تحسین کرده و بزرگ شمرده‌ایم، بی‌آنکه از ریزه‌ کاری‌ها و نقش‌های معجز‌ه‌آسای تشکیل دهنده‌ی آن و رنگ‌آمیزی‌های بی‌نظیر جزء جزء آن، به درستی خبر داشته باشیم. این کتاب شرح این ریزه‌کاری‌های حیرت‌انگیز در بخشی از این تابلوی ماندگار و تاریخی است. آنچه درباره‌ی عملیات بدر و والفجر ۸ و کربلای ۵ و کربلای ۴ و بیت المقدس ۲ و ۳ در این کتاب آمده از بخشهای برجسته‌‌تر آن است. همچنین مجاهدت‌ها در کوه‌های غرب؛ در ماووت و گرده‌‌رش و قامیش و دیگر آن بلندی‌های سخت، و نیز آنچه به یگانها و دستجات اطلاعات و غواص مربوط میشود و نیز بخشهای دیگری از آن در خور آن است که در شکل فیلم و رمان عرضه شود.»

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
میثم

راه اندازی انواع سایت با کمترین قیمت وبلاگ/سایت ساز-انجمن ساز-فروشگاه ساز-مدیریت مدرسه ساز و... پیشنهاد ویژه=یک دامنه tk. بخر دو تا جایزه ببر(1500 تومن فقط) پیشنهاد ویژه=یک گیگ هاست+یک دامنه رایگان+نصب سایت ساز فارسی=4800 تومان ماهانه پیشنهاد ویژه=100 مگ هاست+یک دامنه رایگان+نصب سایت ساز=15000 تومان سالانه (فروش ویژه تا نیمه آبان ماه) http://www.pixima.ir